google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 18.09.2019
  1 USD
  3.9322
  -0.009
  1 EUR
  4.3419
  0.0009
  1 CHF
  3.9499
  -0.015
  1 GBP
  4.8953
  0.0071
  1 RUB
  0.0610
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE
  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE

  POWER-TECH. Producent systemów cięcia laserowego EAGLE


  Firma Power-Tech specjalizuje się w produkcji systemów wycinania laserowego, wykorzystujących najnowszą technologię laserową - źródło lasera Fiber oraz świadczy szeroki wachlarz usług związanych z obróbką blachy.

  POWER-TECH, EAGLEFirmę POWER-TECH założył w 2006 roku młody człowiek, który studiował na Politechnice Poznańskiej na wydziale Budowy Maszyn. Zdobył duże doświadczenie w zakresie napraw, serwisowania, uruchamiania laserów pod okiem byłych serwisantów firmy Trumpf. Serwisował również maszyny innych znanych producentów wycinarek laserowych jak Amada, Bystronic itd. Ta praca pozwoliła na zgromadzenie ogromnej wiedzy na temat budowy i konstrukcji oferowanych na rynku wycinarek laserowych.

  Nasz cel

  Firma jest skoncentrowana na konstruowaniu i produkowaniu wyjątkowo wydajnych i szybkich maszyn i nie jest zainteresowana produkcją standardowych serii. Dlatego jesteśmy w stanie spełnić indywidualne potrzeby Klienta. To nie ilość sprzedanych maszyn nas satysfakcjonuje, ale ich jakość. Profesjonalizm i mądrość – to nasz cel. Zależy nam aby klient kupując wycinarkę laserową Eagle mógł poprawić wydajność i jakość pracy w swojej firmie czyli by mógł pracować szybciej i zarabiać więcej. Pracownicy naszego działu sprzedaży służą radą w wyborze serii i typu maszyny odpowiedniej do charakteru i potrzeb produkcji.

  Dofinansowania

  POWER-TECH, EAGLEOd momentu powstania firma rozwija się bardzo szybko i wciąż głównym celem firmy jest produkowanie najszybszych i najwydajniejszych maszyn na Świecie – F1 rynku maszynowego. Taka polityka firmy pozwoliła na realizacje inwestycji przy udziale środków z Unii Europejskiej na kwotę ponad 3mln Euro. Wszystkie dofinansowania zostały przyznane na zaawansowane technologicznie projekty czego wynikiem są nowoczesne produkty firmy. Środki zostały przeznaczone na zakup maszyn, technologii, oprogramowania oraz uruchomienie produkcji.

  Koncept maszyny przedstawiony do konkursu o środki z UE był tak zaawansowany technologicznie, że firma wygrała konkurs mimo dużej konkurencji. Eksperci ocenili rozwiązania zastosowane w serii maszyn eVision jako innowacja technologiczna w skali świata co oznacza, że takie maszyny nie były wcześniej budowane nigdzie na świecie.

  Nasi pracownicy

  Naszą firmą tworza ludzie. Ludzie młodzi i kreatywni. Mimo młodego wieku pracownicy są już doświadczeni, a otwarte i odważne umysły pozwalają na szybki postęp technologiczny produktu. Połowa pracowników w firmie to inżynierowie i naukowcy. Zatrudniamy niezwykłych ludzi tworzących unikalne maszyny wykorzystując najnowsze technologie i zaawansowane narzędzia. Staramy się stworzyć więc takie warunki pracy, które pozwolą się poczuć pracownikom tak wyjątkowymi jak wyjątkowe produkty tworzą.

  Świadomi jesteśmy także, że pracownicy są najważniejszym elementem firmy i aby tych najlepszych i ich najlepsze pomysły zatrzymać w firmie dbamy nie tylko o ich wynagrodzenie i warunki pracy, ale także o ich satysfakcję umożliwiając im samorealizację i rozwój. Wszyscy w firmie pracują z pasją i zaangażowaniem, nieustannie poszerzając wiedzę w swoich dziedzinach, a przeświadczenie o tym, że pracują nad wyjątkowymi produktami, które podbiją świat dodaje pracownikom motywacji i energii

  Nowoczesne zarządzanie

  Dbamy o dobrą organizację i atmosferę pracy, ponieważ jest to podstawa dobrego funkcjonowania firmy. Ściśle kontrolujemy wszystkie procesy zachodzące podczas produkcji zaczynając od podstawowych na tych najbardziej skomplikowanych kończąc. Jesteśmy ukierunkowani na osiągnięcie wyznaczonych celów w oparciu o posiadaną wiedzę i możliwości. Pracujemy szybko i precyzyjnie co pozwala nam na dotrzymywanie terminów powierzonych nam zadań.

  Misja

  Misją naszej firmy jest produkcja i dostarczanie maszyn i usług opartych na najnowocześniejszych technologiach, wytworzonych, sprzedanych i dostarczonych z poszanowaniem wartości ważnych dla firmy.

  Misję Eagle można określić za pomocą kilku zasad , którymi się kierujemy:

  • zasada kompetencji i wiedzy w pracy zawodowej
  • zasada nieustannego rozwoju i innowacji technologicznej
  • zasada rzetelnego stosunku do klientów, pracowników, partnerów, kontrahentów i konkurentów
  • zasada odpowiedzialności za powierzone zadania
  • zasada społecznej postawy ludzi i firm – BE FAIR

  Wizja EAGLE

  • Dostarczanie produktów (maszyn, urządzeń, części), usług (serwisu, szkoleń) oraz rozwiązań technicznych i finansowych naszym Klientom gwarantujących im wzrost konkurencyjności i zyskowności ich produkcji.
  • Konstruowanie oraz wytwarzanie opartych na najnowocześniejszych technologiach maszyn oraz ich najbardziej zaawansowanych komponentów, ich ciągłe udoskonalanie na podstawie doświadczeń własnych i Klientów w celu osiągnięcia najlepszego stosunku wydajności i jakości produktów do ich cen.
  • Konsekwentne zarządzanie firmą oraz ciągłe udoskonalanie procesów w niej zachodzących w celu osiągnięcia dobrej organizacji pracy i wysokiej wydajności gwarantującej wypracowywanie wysokiej marży przy utrzymaniu najwyższej satysfakcji Klienta.
  • Poszerzanie rynków zbytu i osiąganie corocznego wzrostu wielkości sprzedaży.
  • Pozyskiwanie najlepszej kadry, wyznaczanie ambitnych lecz realnych celów gwarantujących rozwój osobisty pracowników oraz ich sprawiedliwe i wysokie wynagradzanie zgodne z indywidualnymi i grupowymi osiągnięciami i zasługami dla firmy.
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.